Bio / Reference

ja

Zdeněk Krejcar – photographer

Narodil se 30.11.1974 v Praze. Fotografii se naplno věnuje od roku 2000. Je majitelem a hlavním fotografem společnosti AP Fotostudio, která provozuje 2 fotografická studia v Praze 7.
Zaměřuje se na focení lidí jak v exteriéru v oblastech portrét, glamour, fashion, umělecký akt. V posledních letech se úspěšně věnuje focení CURVY / PLUS SIZE MODELS.
Ve své volné tvorbě se věnuje portrétní fotografii, glamour a uměleckému aktu.
Svůj team úspěšně buduje několik let s důrazem na profesionalitu, klientský a vstřícný přístup.
Pořádá odborné kurzy a semináře v oblasti ovládání techniky, ateliérového svícení, fotografování v interiéru, ateliéru i exteriéru. Spolupracuje jak s profesionály, tak s nadějnými mladými amatérskými fotografy.
Je autorem projektu HANDICAPFOTO – projektu který umožňuje handicapovaným fotografům se začlenit do běžného života. Se společností LODNIK.CZ provozuje projekt Fotoplavby.cz

Odkazy :
AP Fotostudio
Svatební fotografie a video
Pronájmy ateliérů

Reference : PLAYBOY, NOSECRET, MISS FACE CZECH, RS GYM, TOP 09, BNT, DIAL TELECOM, KDU-ČSL, PLUSSIZEMODELS, Big and Beautifull, LJ CASHMERE, Proformance s.r.o, Věci veřejné – reklamní kampaň, READON s.r.o, OBERTHUR CZ, Adéla Consulting s.r.o., Giftisimo,  Gloriosa,  SnowForFun, Contours a další